"A jelen tanulója, a jövő mestere" verseny ismét népszerű volt

A bejegyzés érvényessége lejárt!

Hetedik alkalommal rendezte meg kamaránk "A jelen tanulója, a jövő mestere" szakmai versenyt. Ezúttal újra a székházban láttuk vendégül a versenyzőket.

„A jelen tanulója, a jövő mestere” versenyt hetedik alkalommal rendezték meg a kamara pályaorientációs munkatársai és Keresdelmi Tagozata, 2023. október 20-án,  a kereskedelem, a turizmus és a vendéglátás ágazatban tanulók számára.
A verseny témája: A vármegye fürdői.
A versenyen közel 100 diák mérte össze szakmai képességét. A versenymunkákat szakmai zsűri értékelte.

Díjazottak:

SZAKÁCS SZAKMA
1. helyezett:
Rafai Soma, Soproni SZC Vendéglátó,  Kereskedelmi Technikum és Kollégium
Felkészítő tanár: Berki László


2. helyezett:
Kovács Bánk József, Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
Felkészítő tanár: Horváth Csaba

3. helyezett:
Szloboda Viktória, Győri SZC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Kaczor Ferenc


PINCÉR SZAKMA
1. helyezett:
Letenyei Laura, Győri SZC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Németh-Preisinger Annamária, Lázárné Kincses Beatrix

2. helyezett:
Gosztola Attila, Soproni SZC Vendéglátó,  Kereskedelmi Technikum és Kollégium
Felkészítő tanár: Honfiné Rákóczy Gabriella

3. helyezett:
Poór Milán, Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
Felkészítő tanár: Kálló László


CUKRÁSZ SZAKMA1. helyezett:
Sin László, Győri Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Tukovics Antal Tamás

2. helyezett:
Kóh Ramóna, Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
Felkészítő tanár: Holczmann Bernadett

3. helyezett:
Kakuk Ramóna, Soproni SZC Vendéglátó,  Kereskedelmi Technikum és Kollégium
Felkészítő tanár: Muszikné Nyiki Tímea

Csapat különdíj vendéglátás:
K(ö)eménymag – Rafai Soma, Kakuk Ramóna, Gosztola Attila, Soproni SZC Vendéglátó,  Kereskedelmi Technikum és Kollégium

TURISZTIKA
1. helyezett csapat (3 fő):
Glückfürdő - Tóth Regina, Takács Szilárd, Cseh-Vörös Márton, GYSZC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Bakos Bulcsú

2. helyezett csapat (3 fő):
Arrabona hajósai – Ádám Natália Fanni, Feke Noémi, Nagy Gréta, Győri SZC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Gergely Anna

3. helyezett csapat (3 fő):
Győri Aquincum –  Felhalmi Csenge, Bánky Imola Blanka, Major Ádám, Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
Felkészítő tanár: Horváth Ágnes


KERESKEDELEM
1. helyezett csapat (2 fő):
Csillagok – Fehér Szonja, Kocsis Laura, Soproni SZC Vendéglátó,  Kereskedelmi Technikum és Kollégium
Felkészítő tanár: Kontorné Saly Marianna, Hossinnerné Makalicza Ágnes

2. helyezett csapat (2 fő):
Csipet-csapat - Indrich Nikolett, Török Liliána, Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum
Felkészítő tanár: Mészárosné Bujtás Marianna

3. helyezett csapat (2 fő):
Vízicsibék – Szeder Fanni, Sömenek Rebeka, Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum
Felkészítő tanár: Pongrácz Katalin

 

TÁMOGATÓK:
ADU Kft.
Apátúr Sörház
Wolf Amanda ev.
H-Konference Bt.
METRO Kereskedelmi Kft.
M-UNO 2000 Kft.
Naturland Magyarország Kft.
Oriflame
Rábakész Kft.
TESCO Magyarország Zrt.
Tuba Szabolcs – Rózsa Bútorház
VIVAKER Bt.
Westy Hajó Étterem & Pub


Köszönjük a részvételt a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak, a zsűri tagjainak és a támogatóknak!

A rendezvényről több média is tudósított:
A Kisalföld beszámolója ITT olvasható »»»
A Győr Plusz Média tudósítása ITT érhető el »»»

 



Kamarai rendezvények

Hír kategóriák

Témakörök

szechenyi.png