Beszélgetések Pintér-Péntek Imrével

Kamaránk elnökével az országos alelnökké választása kapcsán készítettek interjút a helyi média képviselői.

0db3644cfb884bfea86c96a95f7df1e1.jpg

 

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) 2024. október 30-ai küldöttgyűlésén új elnököt és alelnököt választottak. Az elnöki feladatokat Nagy Elek látja el, munkáját általános alelnökként kamaránk elnöke, Pintér-Péntek Imre segíti.

Kamaránk elnökével az országos alelnökké választása kapcsán készített interjút a kisalfold.hu és a Győr Plusz Média csapata is.
A kisalfold.hu interjújából kiderül, hogy milyen út vezetett az országos kamara alelnöki tisztségéig. A "Hét embere" rovatban megismerhetik kicsit Pintér-Péntek Imre életét és munkásságát – a vállalkozót, a Győr-Moson-Sopron vármegyei kamara elnökét, az MKIK új alelnökét.

Az új feladat kapcsán beszélgetett Pintér-Péntek Imre a Győr Plusz Média újságíróival is, ebben a cikkben az ország gazdasági helyzetéről, régiónk iparáról és a kamarában várható változásokról mondta el gondolatait.

A cikkek a linkekre kattintva érhetők el és olvashatók.  

Kamarai rendezvények

Hír kategóriák

Témakörök

szechenyi.png