Hivatalos küldött jelölti lista

A kamarai választásokat támogató Jelölő Bizottság döntése értelmében a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara 2024. évi érvényes küldött jelöltjeit az alábbi cikkben tekintheti meg.

voks-femina.hu_-1000x600.jpg

A küldöttválasztó szavazásokra az alábbi időpontokban és helyszíneken kerül sor, melyre várjuk a választási jogosultsággal rendelkező megyei gazdálkodó szervezetek képviselőit.

  • Időpont és helyszín: 2024. április 16. (12:00–19:00) GYMSM KIK Székház, 9021 Győr, Szent István út 10/A, Baross Terem
  • Időpont és helyszín: 2024. április 17. (12:00–19:00) Rábaközi Művelődési Központ, 9330 Kapuvár, Győri út 2.
  • Időpont és helyszín: 2024. április 18. (12:00–19:00) Flesch központ, 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14.
2024. ÉVBEN JELÖLÉST KAPOTT KÜLDÖTT JELÖLTEK NÉVSORA (71 FŐ VÁLASZTHATÓ)
IPARI TAGOZAT GYŐR (13 FŐ VÁLASZTHATÓ)
   Jelölt Vállalkozás
1.  Andorka Zsolt Károly   Competitor-21 Kft. 
2.  Barabás Attila   Győri Likőrgyár Zrt. 
3.  Bécsi Zoltán   Dana Hungary Kft. 
4.  Csermely Ildikó   EU-PRO EHS Consulting Kft. 
5.  Dr. Czipf Csongor   As a Service Kft. 
6.  Ferenczi Gábor Ernő   Ferenczi Kft. 
7.  Ivan László   GRABOPLAST Zrt. 
8.  Jóföldi Gábor Jonatán   GOODLAND Kft. 
9.  Mikos István   Ceres ZRt. 
10.  Perényi Zsigmond   AUDI HUNGARIA Zrt. 
11.  Stinner Szabolcs   MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe 
12.  Süslecz Attila   Nemak Győr Kft. 
13.  Szekeres István   MIB Property Kft. 
14.  Torma János   Rába Nyrt. 
15.  Varga Szabolcs   Varga & Társa Kft. 
     
KERESKEDELMI TAGOZAT GYŐR (10 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Albert Tóth Attila ev.
2. Balla Jenő Pannon Agroteh Kft.
3. Csehné Makai Erzsébet Conpart Kft.
4. Dén-Reinhardt Éva Monstrator Consulting Kft.
5. Fehér Ibolya ETS HUNGARY Kft.
6. Hanczné Mező Edina NEW-PROTOKOLL Kft.
7. Hartmann József H-Conference Bt. 
8. Horváth Imre Tamásné ev.
9. Hurtik Imréné ev.
10. Jankó Ernő Rábakész Kft. 
11. Lendvay Patrik ev.
12. Maár Klaudia MAURONI Logisztikai Kft. 
13. Mészáros Gábor Raben Trans European Hungary Kft.
14. Molnár Albert   Lakásbérlet Szolgáltató Kft.
15. Molnár Imre Pannónia Könyvvizsgáló Kft.
16. Nagy-Keglovich Júlia ev.
17. Obertolné Horváth Tímea KINEKMI Kft.
18. Pintér Szabolcs ev.
19. Schmitzhofer Károly Szinteon Kft. 
20. Szalai Zoltán Szalai Vendéglő Kft. 
21. Wolf Amanda Simon Munkabiztonság Kft. 
     
KÉZMŰIPARI TAGOZAT GYŐR (8 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Bozsoky Brigitta  ev. 
2. Domonkos László   ev. 
3. Dr. Eisingerné Dr. Balassa Boglárka  A PABULUM Kft. 
4. Dr. Némethné Kráz Éva Irén  ANZSÉ Bt. 
5. Gede Zsolt   ev. 
6. Herczku István  ev. 
7. Kovács Zoltán  Innovateam Hungária Kft. 
8. Nemes Ferenc  ev. 
9. Németh Miklós   NÉPOGÁZ Gázszerviz Kft. 
10. Prof. Dr. Lakatos István  ev. 
11. Reider Éva  ev. 
12. Stuksza Attila  ev. 
13. Tóth Marietta Ildikó  ev. 
14. Virág István  KONTIAN Kft. 
     
SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT GYŐR (15 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Bauer László  PATENT VÉDELEM SECURITY Kft.  
2. Dr. Dinnyés Álmos  Dinnyés Consulting Kft. 
3. Fábián György Zoltán  ev. 
4. Jagodics Tamás  Cégmenedzser Szoftver Kft. 
5. Korcsok Ildikó  MBH Bank Nyrt. 
6. Marco Mauroni Romano  Rába Kalandpark Kft. 
7. Mugits József  PER-CLEAN 2002 Kft. 
8. Müller Sándor  INSPIRÁCIÓ Tréning Kft. 
9. Pintér-Péntek Imre  X-MEDITOR Kft. 
10. Raczenböck Kálmán  R2-Media Kft. 
11. Radnóti Zoltán  Porsche Inter Auto Hungaria Kft. 
12. Sarkadi-Nagy Balázs  ENGINEERINSTRUMENTS Kft. 
13. Soóky Andrea  S.K. "SOÓKY" Kft. 
14. Szabó László Attila  OTP Bank Nyrt. 
15. Szarvas Krisztina  Precíz Mérleg Kft. 
16. Tallós Balázs  TALLOS CONSULTING Kft. 
17. Varga Tamás  CONSULT-UNION GYŐR Kft. 
     
IPARI TAGOZAT MOSONMAGYARÓVÁR (6 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Blaschek Gergő   WITTMANN Kft. 
2. dr. Kovács Péter  FUNKCIO Kft. 
3. Horváth Ferenc  VERITAS DUNAKILITI Csatlakozástechnikai Kft.
4. Pausits Valér   VERARBEITEN PAUSITS Kft.  
5. Pénzes László   SFS Group Hungary Kft. 
6. Stasztny Péter  UNI Smart Iskolaszövetkezet 
7. Szenftner Bence  SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.
8. Tuba Szabolcs  Rózsa Bútor Kft.
     
KERESKEDELMI TAGOZAT MOSONMAGYARÓVÁR (2 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1.  Csalló Gábor RIVA Kft. 
2.  Fenes Tamás Family-Friss Kft.
3.  Kulacs Zoltán M-UNO 2000 Kft. 
4.  Rongits Attila FLEXUM Zrt.
     
KÉZMŰIPARI TAGOZAT MOSONMAGYARÓVÁR (3 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Czakó Csaba  ev. 
2. Horváth Balázs Tibor Altenburg Gastro Kft. 
3. Nagy Zsolt  ev. 
     
SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT MOSONMAGYARÓVÁR (1 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Tóth Gábor Profit-Praxis Kft.
     
IPARI TAGOZAT FERTŐ-RÁBAKÖZ (5 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Angyal Károly   Interfa Bútoripari Kft.  
2. Borsodi Sándor   Borsodi-CNC Kft.  
3. Csapó Péter   FULL-SOPRON Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 
4. Ézsöl József  HD System Natural Faipari Kft.
5. Földesi Balázs B-West-Bau Kft.
6. Kondics Botond  WIEDENMANN KFT.
7. Szalay Borbála  PROVERTHA Electronic Components Zrt.
8. Vörös Gyula  BIO-TEXTIMA Kft. 
9. Zambó Péter Fensterwerk Kft.
     
KERESKEDELMI TAGOZAT FERTŐ-RÁBAKÖZ (4 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Hermanné Szalai Zsuzsanna Szalai József ev.
2. Juronits Norbert JURO 2004. Computer Kft.
3. Kozma Csaba ev.
5. Németh Nóra RENATO DESIGN Bt.
6. Polák Péter PPD Online Kft.
     
KÉZMŰIPARI TAGOZAT FERTŐ-RÁBAKÖZ (3 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Horváth Ágnes  HORVÁTH TANODA Kft. 
2. Horváth Nikolett  Horváth Ferenc ev. 
3. Nagy László  METNA Kft. 
4. Szabó Angelika  ev. 
5. Vörösné Megyesi Bernadett  ev. 
     
SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT FERTŐ-RÁBAKÖZ (1 FŐ VÁLASZTHATÓ)
  Jelölt Vállalkozás
1. Németh Ferenc  ev. 

Kamarai rendezvények

Hír kategóriák

Témakörök

szechenyi.png